Administrator

Udvalg

Gymnastik ledelse
Organisator: Merete Schmidt Pedersen
Mail: bif.gym@gmail.com
tlf.: 26 29 34 63
Økonomiansvarlig: Inga Thomsen
Mail: bifgymkas@gmail.com
Tlf.: 24 24 19 37 
Praktiker/hjemmeside: Henrik Eriksen
Mail: bifgymprak@gmail.com
Tlf.: 52 52 82 82
Børneudvalg
Mette Bork Søgaard
Mail: 65mette@gmail.com
Tlf.: 61 75 68 15
Maria Louise Pedersen
Mail: mariarp23@hotmail.com.com
Tlf: 51888514
Susanne Vase
Mail: Susannevase@hotmail.com
Tlf: 20314161
Springudvalg
Organisator Tina Jæger Kristensen
Mail: cutepige@hotmail.com
Tlf.: 30 29 71 49
Glenn Lautrup Hjort Heinsen
Mail: glennfiti@gmail.com
Tlf.: 29 80 21 75
Lena Holm Thomsen
Mail: lena_holm@live.dk
Tlf.: 29 93 27 90
Rytmeudvalg
Organisator: Christa Keller Andersen
Mail: christa@keller-andersen.dk
Tlf.: 25 78 22 66
Helle Bannwart Lindhardt
Mail: bidutski@gmail.com
Tlf.: 60 47 61 28
Voksenudvalg
Organisator: Anette Johansen
Mail: hoj_aj@hotmail.com
Tlf.: 61 78 06 52
Rikke Søndergaard Vognsen
Mail: rikkevogn@gmail.com
Tlf.: 28 51 57 60
Inge Holst Lauridsen
Mail: mulvadvej@bbsyd.dk
Tlf.: 22 21 45 55
Opvisningsudvalg
Organisator Jonna Hejn
Mail: jonna@hejn.dk
Tlf.: 30 31 34 57
Christa Keller Andersen
Mail: christa@keller-andersen.dk
Tlf.: 25 78 22 66
Helle Hagedorn Hansen
Mail: helle.hagedorn@gmail.com
Tlf.: 61 60 25 08
Annette Ahrens
Mail: familienahrens@gmail.com
Tlf: 29911686
Facebook
Bramming Idrætsforening
Idræts Allé 10 
6740 Bramming
Telefon: 23 34 57 08
E-mail: brammingiforg@gmail.com
Web: brammingifweb@gmail.com
CVR: 92367959
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de gemmer også information om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Du kan forsætte med at bruge vores side som altid, hvis du accepterer at vi bruger cookies.
Bramming Idrætsforening | Idræts Allé 12D | 6740 Bramming | Tlf.: 23 34 57 08