Conventus login

Udvalg

Gymnastik ledelse
Organisator: Merete Schmidt Pedersen
Mail: bif.gym@gmail.com
tlf.: 26 29 34 63
Økonomiansvarlig: Inga Thomsen
Mail: bifgymkas@gmail.com
Tlf.: 24 24 19 37 
Praktiker/hjemmeside: Henrik Eriksen
Mail: hgeriksen@webspeed.dk
Tlf.: 52 52 82 82
Børneudvalg
Organisator: Tina Gammelgaard
Mail: tinagammelgaard@hotmail.com
Tlf.: 53 63 31 47
 
Mette Bork Søgaard
Mail: 65mette@gmail.com
Tlf.: 61 75 68 15
Springudvalg
Organisator Tina Jæger Kristensen
Mail: cutepige@hotmail.com
Tlf.: 30 29 71 49
Rikke Søndergaard Vognsen
Mail: rikkevogn@gmail.com
Tlf.: 28 51 57 60
Glenn Lautrup Hjort Heinsen
Mail: glennfiti@gmail.com
Tlf.: 29 80 21 75
Lena Holm Thomsen
Mail: lena_holm@live.dk
Tlf.: 29 93 27 90
Rytmeudvalg
Organisator: Christa Keller Andersen
Mail: christa@keller-andersen.dk
Tlf.: 25 78 22 66
Helle Bannwart Lindhardt
Mail: bidutski@gmail.com
Tlf.: 60 47 61 28
Voksenudvalg
Organisator: Anette Johansen
Mail: hoj_aj@hotmail.com
Tlf.: 61 78 06 52
Inge Holst Lauridsen
Mail: mulvadvej@bbsyd.dk
Tlf.: 22 21 45 55
Vibeke Madsen
Mail: vibrmadsen@gmail.com
Tlf.: 20 91 51 28
Opvisningsudvalg
Organisator Jonna Hejn
Mail: jonna@hejn.dk
Tlf.: 30 31 34 57
Christa Keller Andersen
Mail: christa@keller-andersen.dk
Tlf.: 25 78 22 66
Helle Hagedorn Hansen
Mail: helle.hagedorn@gmail.com
Tlf.: 61 60 25 08
Redskabsudvalg
Organisator John Toft
Mail: ybbetoft@gmail.com
Tlf.: 51 48 82 10
Therese Haugsted Hurton
Mail: thhahu@yahoo.dk
Tlf.: 24 40 04 31
Sebastian Larsen
Mail: sebastian_larsen@hotmail.dk
Tlf.: 28 30 84 81
Bliv medlem
Bliv medlem i Bramming Idrætsforening
Bramming Idrætsforening
Idræts Allé 12D
6740 Bramming
Telefon: 23 34 57 08
E-mail: brammingiforg@gmail.com
CVR: 92367959
     
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de gemmer også information om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Du kan forsætte med at bruge vores side som altid, hvis du accepterer at vi bruger cookies.
Bramming Idrætsforening | Idræts Allé 12D | 6740 Bramming | Tlf.: 23 34 57 08